Jdi na obsah Jdi na menu
 


sadrokartony

20. 10. 2013

 Potřebuje váš dům, byt nebo kancelář rekonstrukci? Chcete změnit váš starý byt v moderní prostor pro moderní bydlení?
Pak přišla řada právě na sádrokarton!!
Sádrokarton poskytuje rychlé, levné a kvalitní možnosti úpravy či změny interiéru bytu, půdy, kanceláře či jiných bytových a nebytových prostor. Materiál, ze kterého je sádrokarton vyroben je lehký, snadno manipulovatelný, proto se z něj snadno staví.
Jedná se vlastně o tzv. suchý způsob zdění, kterým lze levně a jednoduše zrekonstruovat či upravit nebo zateplit Váš interiér. Bez větší námahy a nepořádku lze snížit stropy, zateplit byt či rozdělit velký pokoj a to vše díky sádrokartonu. Důležité je vědět, že Sádrokartony neslouží jako nosná konstrukce, ale je vhodný hlavně pro vnitřní potřebu. Sádrokartony jsou levné, tvarově stálé a odolné. Jednoduše se do něj instalují nejrůznější typy osvětlení, vytvářející v místnostech příjemnou atmosféru. Se sádrokartony se dá dělat prakticky cokoli a to i s ohledem na vaši peněženku – sádrokartony jsou proti jiným materiálům značně levnější.
Sádrokarton je vlastně produkt zhotovený ze sádry, papírových vláken a minerálních přísad a má vynikající vlastnosti.
Rozhodující pro vlastnosti sádrokartonu jsou tedy hlavně vlastnosti sádry:
Sádra je dotykově příjemný, stavebně biologicky zcela nezávadný produkt. Má blízkou hodnotu pH lidské pokožce a je bez zápachu. Je to tedy ekologicky a biologicky dokonalý materiál.
Sádrokarton tak přispívá k tepelné pohodě člověka, zlepšuje zvukovou izolaci prostoru a řeší protipožární ochranu staveb. Sádrokartonové desky jsou hojně používány jako tepelné bariéry k zamezení úniku tepla.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář